Reakcje mieszkańców Szczecinka na nową drogę

Reakcje mieszkańców Szczecinka na nową drogę

W ostatnim czasie w Szczecinku została oddana do użytku nowa droga, która miała ułatwić komunikację w mieście. Jak zawsze, opinie mieszkańców na temat tej inwestycji są podzielone. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych komentarzy, które udało się zebrać od mieszkańców:

Imię: Kasia
Wiek: 28

„Nowa droga w końcu ułatwiła mi dojazd do pracy. Już nie muszę codziennie stać w korkach i spóźniać się na pierwsze spotkania. Jestem bardzo zadowolona z tej inwestycji.”

Imię: Marek
Wiek: 42

„Nie wiem po co było wydawać tyle pieniędzy na tę drogę. Przecież ta stara też była w miarę przejezdna. Teraz tylko więcej samochodów jedzie przez miasto, a jak coś się stanie to i tak stoją w korku. Szkoda kasy.”

Imię: Jacek
Wiek: 35

„Myślę, że ta nowa droga to dobry krok w stronę rozwoju naszego miasta. Przecież dzięki temu łatwiej będzie przyciągnąć nowych inwestorów i poprawić gospodarkę. Trzeba myśleć o przyszłości.”

Imię: Agnieszka
Wiek: 20

„Chyba jestem jedyną osobą, która nigdy nie korzysta z samochodu. Wolę chodzić pieszo albo jeździć rowerem. Dla mnie ta droga to bezużyteczna inwestycja, która tylko zwiększa hałas i zanieczyszczenie powietrza w okolicy.”


Najważniejsze informacje o obwodnicy Szczecinka. Zapoznaj się ze szczegółowymi planami inwestycji.

Bezpieczniej i szybciej

obwodnica-szczecinka.pl

(c) by obwodnica-szczecinka.pl, 2023